speaker-photo

Kasia Dereń

Wokal
Jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu. Kasia ma na swoim koncie współpracę z największymi polskimi gwiazdami. Wokalnie wspierała m.in. Natalię Przybysz, Paulinę Przybysz, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego, Kasię Cerekwicką, Justynę Steczkowską, Edytę Górniak, Kamila Bednarka, Sylwię Grzeszczak, Anię Szarmach i wielu innych. Wystąpiła w wielu koncertach i widowiskach m.in :
– Koncert „Życia mała garść” z towarzyszeniem orkiestry pod batutą Adam Sztaby
– koncert U2 Symfonicznie
– Gromee Orcheston
– widowisko ‘Wolność we krwi’
– koncert “Stars for Quincy” pod batutą Jules’a Buckley’a
Jest finalistką drugiej edycji The Voice of Poland.
Dziś na co dzień możemy usłyszeć jej głos w wielu programach telewizyjnych takich jak ‘Taniec z Gwiazdami’, ‘Koło Fortuny’, ‘Voice of Poland’ , ‘Czar Par’, ‘Kabareton’, ‘Wielki test’, ‘Jaka to Melodia’ i wiele innych. Pracuje na stałe w orkiestrze Tomka Szymusia.
Udziela się również w dubbingu w takich produkcjach filmowych jak np. Epoka Lodowcowa czy Autka, a ostatnio zaśpiewała m.in. solową partię w świątecznym filmie ‘Jingle Jangle” dla platformy Netflix.
Kasia na stałe śpiewa u boku znanego DJ Gromee, z którym reprezentowała Polskę podczas Eurowizji w 2018 roku w Portugalii.
W kwietniu 2018 r. wydała swój pierwszy autorski singiel “Just a few words”. Na początku 2019 r. przy okazji eliminacji do Eurowizji ukazał się jej kolejny utwór – “Ufaj mi “.
W marcu tego roku wydała kolejny autorski singiel – “XXI “.
Obecnie kończy pracę nad solowym albumem.