VIII edycja warsztatów
TTermin: 23-25 lipca 2024 r.
Miejsce: Lubawskie Centrum Aktywności Społecznej, Kino „Pokój” Lubawa
Grupy warsztatowe: wokal, gitara, perkusja, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, homerecording i produkcja muzyczna, songwriting, wokal junior

Wykładowcy
Jacek Królik
Gitara, Zawiadowca Artystyczny

Jacek Królik
Gitara, Zawiadowca Artystyczny
Gitarzysta, muzyk sesyjny i kompozytor. Absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Współtworzył takie zespoły jak: Chłopcy z Placu Broni, Lombard, Tilt, Funk de Nite, Kreszendo. Współpracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Justyną Steczkowską, Grzegorzem Ciechowskim, Urszulą, Renatą Przemyk, Edytą Górniak, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Anną Treter, Krystyną Stańko, Adamem Sztabą, Ewą Bem, Robertem Chojnackim.
Od 1997 r. współpracuje z Grzegorzem Turnauem. Jest współzałożycielem zespołu Brathanki i współautorem największych sukcesów grupy, w której grał do roku 2009. Wraz z Ryszardem Sygitowiczem i Mieczysławem Jureckim od wielu lat tworzy zespół Giganci Gitar. Od roku 2009 współpracuje z Andrzejem Sikorowskim. Jest autorem muzyki do komedii Juliusza Machulskiego „Ile waży Koń Trojański”.
Współtwórca gitarowego projektu Rock Loves Chopin II, w którym grają wybitni polscy instrumentaliści Marek Raduli , Damian Kurasz i Ryszard Sygitowicz.
2 grudnia 2017 ukazała się debiutancka płyta gitarzysty, która uzyskała nominację do nagrody Fryderyk. Od roku 2018 jest szefem muzycznym i członkiem zespołu Krzysztofa Cugowskiego. W roku 2019 wraz z aranżerem Wojciechem Lemańskim i dyrygentem Łukaszem Błaszczykiem powołał do życia symfoniczny projekt Orchestral Rock.
W 2022 roku poprowadził grupę gitarzystów jako mentor w koncercie Wielkie Granie na PGE Stadionie Narodowym. W swoim dorobku artysta posiada niemal dwieście nagranych płyt.
Wielokrotnie wyróżniany i nagradzany w plebiscytach branżowych pism muzycznych.
Ania Szarmach
Wokal

Ania Szarmach
Wokal
Monika Urlik
Wokal

Monika Urlik
Wokal
Wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów.
Obecnie studentka UMFC na wydziale śpiewu solowego, specjalizacja muzyka dawna.
W 2006 zdobyła główna nagrodę w międzynarodowym festiwalu Pepsi Vena Festiwal za swój utwór Time after time . W 2006 zdobyla także nagrodę prezydenta miasta Sopot na festiwalu Top Trendy także za utwór Time after time . 2011 wzięła udział w przesłuchaniach do programu rozrywkowego TVP2 The Voice of Poland. Trafiła do drużyny, której trenerem był Adam „Nergal” Darski. Dotarła do półfinału.
9 maja 2014 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany Nie wie nikt. W pracy nad albumem wspomagali ją m.in. Aleksander Milwiw-Baron. Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór "Domek bez adresu" z repertuaru Czesława Niemena. Jej utwory "Nie wie nikt" oraz "Ty i ja", znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu Prawo Agaty.
W lutym 2018 z utworem „Momentum” zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji[4][5][6]. W koncercie finałowym, rozgrywanym 3 marca, zajęła trzecie miejsce.
Obecnie pracuje nad kolejnym albumem ze szwedzkim producentem Niklasem Bergqust.
Przewodnicząca jury lub członek jury w wielu konkursach wokalnych m.in w Krakowie, Koninie, w Warszawie. Prowadzi masterclass dla przyszłych i obecnych adeptów sztuki wokalnej w całej Polsce.
Śpiewała w filmowej wersji disneyowskiego” Krola Lwa” oraz w obecnej wersji filmowej „ Pinokio” wciela się w postać błękitnej wróżki, która oryginalnie wykonuje Cynthia Erivo.
W roku 2023 dostała złoty medal na międzynarodowym festiwalu muzyki klasycznej w Londynie: Best Classical Musicians Awards w kategorii Best Baroque Performance
Została także wokalistka roku w plebiscycie portalu Muzykoholicy.com.
współpracuje z wieloma orkiestrami symfonicznymi wykonującymi muzykę filmową, rozrywkową, 27 symfonicznie, Queen symfonicznie, Niemen symfonicznie, projekt „Soul” z orkiestrą symfoniczną kaliską, projekt jazzowy z orkietrsa radomską.
Urodzona w Dzierzoniowie .Z wyróżnienie ukończyła klasę skrzypiec w PSM I stopnia w Dzierzoniowie .Naukę kontynuowała w klasie skrzypiec PAnstwowym Liceum Muxycznym we Wrocławiu .Kolejno -wokal estradowy na tzw.”Bednarskiej” w Warszawie
.Studiowala dyrygenture chóralną na Uniwersytecie Muzycznym im.Fryderyka Chopina w Warszawie .Obecnie jest na roku magisterskim na śpiewie operowym oraz wokalistyce chóralnej na UmFC w Warszawie.
.W 2023 wystąpiła w programie tv : Rytmy dwójki wraz z Pectus oraz w Gwiazdy VOP w tvp2.
Prowadzi mistrzowskie warsztaty wokalne w całym kraju.Jest członkiem jury wielu polskich i dla Polonii festiwalu i konkursów muzycznych m.in w Krakowie, Koninie, Warszawa, Poznan, Od 2023 roku prowadzi chór muzyki rozrywkowej Upside Down, który w 24 roku zdobył :
- specjalne wyróżnienie - festiwal piosenki angielskiej
- 2 nagrodę - konkurs wokalny „ Z ekranów”
- 1 nagrodę - konkurs wokalny piosenki polskiej „ Kropka”
Krzysztof Herdzin
Instrumenty Klawiszowe

Krzysztof Herdzin
Instrumenty Klawiszowe
Profesor doktor sztuk muzycznych, pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent płytowy- urodził się w Bydgoszczy w 1970 roku, gdzie ukończył Akademię Muzyczną w klasie fortepianu K. Popowej-Zydroń (dyplom 1993).
Ma na swoim koncie występy z orkiestrą (Błękitna Rapsodia G. Gershwina, Koncert a-moll E. Griega, XVII Koncert fortepianowy G-dur W. A. Mozarta, własne Concertino na fortepian i orkiestrę); nagrania muzyki kameralnej dla Bayerische Rundfunk w Monachium; koncerty muzyki kameralnej z klarnecistą Wojtkiem Mrozkiem, światowej sławy skrzypkami Vadimem Brodskim, Mariuszem Patyrą, saksofonistą Pawłem Gusnarem i wybitnymi polskimi flecistkami Jadwigą Kotnowską i Agatą Igras; współpracę z działającą na terenie Niemiec fundacją Yehudi Menuhina Live Music Now. Współpracował prawie ze wszystkimi największymi polskimi gwiazdami piosenki, w latach 90-tych grał w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, przez 6 lat był pianistą kwartetu Zbigniewa Namysłowskiego, w latach 2002 - 2012 występował w duecie z Edytą Geppert, od 2011 do 2021 kierował zespołem Anny Marii Jopek. Ma na swoim koncie ponad 200 płyt CD, w tym 25 autorskich, jest posiadaczem 19 Złotych i 4 Platynowych Płyt dla Aranżera. Wyprodukował ponad 20 płyt polskim wokalistom, m.in: Irenie Santor, Maryli Rodowicz, Edycie Geppert, Katarzynie Groniec, Annie Serafińskiej, Oldze Bończyk, Wojciechowi Gąssowskiemu.
Jest autorem orkiestracji muzyki Jana A.P. Kaczmarka do filmu Marzyciel, nagrodzonej Oscarem w 2005. Ma na swoim koncie kilkanaście orkiestracji i aranżacji partytur filmowych innych kompozytorów, m.in: Henri Seroka (U Pana Boga W Ogródku), Robert Jansona (Świadectwo), Adama Skorupy (Kinematograf, Animowana Historia Polski), Tomasza Gąssowskiego (Miasto Z Morza). Był szefem muzycznym musicali: Deszczowa Piosenka w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, Sunset Boulevard w Operze Nova w Bydgoszczy, Na Końcu Tęczy, Błękitne Krewetki i Songi Stu w Teatrze Stu w Krakowie, Pięciu Braci Moe i Deszczowa Piosenka w Teatrze Roma w Warszawie, własnego musicalu Cyrano w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz Żołnierz Królowej Madagaskaru w Teatrze Polskim w Warszawie.
Koncertował jako jazzman i jako kameralista w: Meksyku, USA, Kanadzie, Australii, Indiach, Japonii, Chinach, Tajwanie, Korei, Turcji, Izraelu oraz prawie wszystkich krajach europejskich.
Dyrygował ponad 40 orkiestrami: Academy of St. Martin in the Fields, Narodową Orkiestrą Belgii, Zhejiang Symphony Orchestra, NOSPR, Sinfonią Varsovią, Polską Orkiestrą Radiową, Sinfonią Iuventus, Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Capellą Bydgostiensis, Polską Filharmonią Kameralną, Śląską Orkiestrą Kameralną, Elbląską Orkiestrą Kameralną, Concerto Avenna, Orkiestrą Ricordanza, Orkiestrą Sinfonia Viva, Orkiestrą Sinfonia Artis, Orkiestrą L’Autunno, Orkiestrą Teatru Wielkiego w Łodzi, Orkiestrą Teatru Muzycznego w Łodzi, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Orkiestrami Filharmonii Łódzkiej, Filharmonii Pomorskiej, Filharmonii Dolnośląskiej, Filharmonii Kaliskiej, Filharmonii Opolskiej, Filharmonii Szczecińskiej, Filharmonii Bałtyckiej, Filharmonii Płockiej, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.
W 2015 r. został odznaczony Srebrnym Medalem “Gloria Artis”, jest laureatem Fryderyka 2012 (jazzowy kompozytor / aranżer roku), Nagrody Programu 3 - Mateusze Trójki 2014 (w kategorii całokształt), Nagrody RMF Classic - Mozarty 2011, dwukrotnym “Artystą Roku” Grand Prix Melomani w latach 2011, 2014, Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach w 1993 r, Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy 2005, Nagrody Gazety Wyborczej "Feliks 2006", czternastokrotnie w ankiecie czytelników Jazz Forum „Jazz Top” wybierany aranżerem i kompozytorem roku, jedenastokrotnie nominowany do nagrody Fryderyka.
W dorobku kompozytorskim posiada szereg współczesnych utworów na różne składy instrumentalne (m.in Requiem na troje solistów, chór i orkiestrę symfoniczną). Jest stałym uczestnikiem programu zamówień kompozytorskich MKiDN. Jego płyta “Symphonicum” była nominowana do nagrody Fryderyk 2011 (kompozytor roku - muzyka poważna / płyta roku - muzyka współczesna ) obok Wojciecha Kilara i Rafała Augustyna. Płyta „Suite on polish themes” była nominowana do nagrody Fryderyk 2017 (płyta roku - muzyka współczesna). Płyta "Concerto & Concertino" zdobyła nominacje do Fryderyka 2019 w dwóch kategoriach: płyta roku - muzyka współczesna oraz najwybitniejsze nagranie muzyki polskiej. Jako pierwszy polski kompozytor nagrał monograficzną płytę w słynnym, londyńskim Abbey Road Studio wraz z orkiestrą Academy Of St Martin in The Fields.
Adam Nowak
Songwriting

Adam Nowak
Songwriting
Pochodzący z Poznania polski muzyk i tekściarz. Lider, twórca większości tekstów, gitarzysta i wokalista zespołu Raz, Dwa, Trzy.
Jest absolwentem Technikum Przemysłu Spożywczego. Studiował pedagogikę kulturalno-oświatową w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.
Rozwijał artystyczne umiejętności w zielonogórskim środowisku kabaretowym. Był aktorem kabaretów: Drugi Garnitur (1988–1989, kierownik) i Grupy Działań Odurzających – Kibuc, a w 1989 współpracował z kabaretem Potem.
W 1990 założył zespół Raz, Dwa, Trzy. W 1997 stworzył muzykę do filmu Jerzego Stuhra Historie miłosne, za którą otrzymał nagrodę Polskiego Radia Kraków na 22. FPFF. W 2004 wydawnictwo „Paganini” wydało książkę pt. „Trudno nie wierzyć w nic” – wywiad-rzekę z Adamem Nowakiem (rozmowę prowadził Cezary Sękalski).
W 2008 poprowadził koncert „Debiuty” podczas 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Od 4 października 2021 w Radiu Nowy Świat prowadzi autorską audycję Dziękuję za wypowiedź.
Nagrody
1997: nagroda Polskiego Radia Kraków za muzykę do filmu Historie miłosne na 22. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni,
2005: Nagroda im. Jacka Kaczmarskiego za całokształt twórczości na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie,
2007: zwycięstwo w plebiscycie Gazety Wyborczej – Torunianin Roku,
2010: Medal Świętego Brata Alberta za wspieranie osób niepełnosprawnych.
Tomasz Łosowski
Perkusja

Tomasz Łosowski
Perkusja
Perkusista, kompozytor, muzyk sesyjny, edukator, rysownik. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły video na perkusję w Polsce. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej, brał udział w nagraniu przeszło pięćdziesięciu płyt, w tym czterech solowych. Jest cenionym wykładowcą, prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne „drum clinic” na terenie całego kraju. Wielokrotnie nagradzany jako najlepszy perkusista przez branżowe czasopisma muzyczne. Uhonorowany nagrodą Gloria Artist, z okazji 30-lecia pracy artystycznej.
Tomasz Kałwak
Homerecording

Tomasz Kałwak
Homerecording
Kompozytor, aranżer, instrumentalista, producent muzyczny, pedagog.
Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, obecnie prodziekan i wykładowca w tejże uczelni.
W latach 1999-2000 stypendysta Ministra Kultury i Sztuki.
Obecny na estradzie, scenie, w studiach muzycznych i filmowych.
Aktualnie muzyk w zespołach: Krzysztofa Cugowskiego i Doroty Miśkiewicz.
Współpracuje m.in. z:
Kubą Badachem, Beatą Przybytek, Ewą Bem, Grażyną Auguścik, Beatą Bendnarz,Matrą Król, Moniką Brodką, Ewą Urygą, Natalią Kukulską, Natalią Niemen, Kasią Cerekwicką, Mietkiem Szcześniakiem, Krzysztofem Herdzinem, orkiestrami Adama Sztaby i Tomka Szymusia.
Komponuje muzykę teatralną i filmową w kraju i zagranicą. Ma w swoim dorobku dziesięć premier teatralnych.
W 2003 roku otrzymał nagrodę"Złota maska"za muzykę do spektaklu "Aztec Hotel".
Wydał całkowicie autorską płytę „W hołdzie ekspresjonistom”, a ponadto brał udział w nagraniu ponad 100 płyt fonograficznych, wielokrotnie jako producent.
Płyty te niejednokrotnie zyskiwały uznanie krytyki i publiczności, w postaci statusu “Złotej płyty” (“Caminho” Doroty Miśkiewicz),
nagrody “Mateusz Trójki” (“I’m Gonna Rock You” Beaty Przybytek),
II miejsca w plebiscycie Polskiego Radia na “Folkowy Fonogram Roku” (“hurdu_hurdu” Adama Olesia) i wielu nominacji do “Fryderyka”, we wszystkich kategoriach: klasyka, jazz i muzyka rozrywkowa (m.in. “NAP” Marka Napiórkowskiego, “The First Look” Marty Król, “Piano.pl” Doroty Miśkiewicz, “Lutosławski Tuwim- Piosenki nie tylko dla dzieci” Doroty Miśkiewicz i Kwadrofonik).
Zagrał ponad 1800 koncertów z kilkudziesięcioma artystami reprezentującymi wiele,
bardzo odległych od siebie gatunków muzycznych i stylistyk,
co uczyniło go muzykiem o dużej elastyczności i sporym bagażu doświadczeń,
którymi z chęcią się dzieli prowadząc przeróżne warsztaty muzyczne, prezentacje i szkolenia.
Jakub Żytecki
Gitara

Jakub Żytecki
Gitara
Polski gitarzysta i kompozytor manifestujący eskapizm poprzez instrumentalną wirtuozerię. Jego muzycznepoczątki zakorzenione mocno w stylistyce metalu progresywnego, pozwoliły głęboko ukształtować fundację gitarowego rzemiosła.
Kiedy to wczesna twórczość Jakubabyłamocnym odzwierciedleniem instrumentalnych umiejętności, jego obecna muzyka staje się odbiciem ogromnej pasji do songwriting’u.
„Zytecki’s tone and timbre have been established: warm, uplifting, and friendly. This is music meant to soothe the soul, even as it challenges the mind.” - newnoisemagazine.com
Oprócz instrumentalnej precyzji, jego piosenki często zawierają w sobie delikatnie wprowadzane partie wokalne, które trafnie uzupełniają się z gitarową narracją. Jakub od lat produkuje oraz miksuje swoje utwory, co daje absolutną
bezkompromisowość w dążeniu do artystycznej wizji. Wizja ta klaruje się coraz mocniej z każdym kolejnym wydawnictwem.
W roku 2018 projekt doczekał się pierwszych koncertów, supportując Australijskiego gitarzystę Plini na wielu europejskich scenach, w tym także na dwóch występach w Polsce. Jakub zaprosił do współpracy swoich bliskich przyjaciół - Józefa Rusinowskiego (bębny) oraz Michała Sarapatę (bas), którzy idealnie wpasowali się w projekt swoją wrażliwością oraz instrumentalną biegłością. Od momentu pierwszego występu na żywo, zespół zdążył zagrać dziesiątki koncertów w krajach Europy Zachodniej i Środkowej, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii czy Australii. Z jednej strony łącząc brzmienie klasycznego rockowego trio, z drugiej zaś świata syntezatorów i elektroniki - grupa ta stała się ciekawą anomalią na scenie progresywnego rocka i metalu.
Michał Grott
Gitara basowa

Michał Grott
Gitara basowa
Muzyk sesyjny, basista, kompozytor i aranżer, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach.
W ciągu swej kariery współpracował z takimi wokalistkami jak Edyta Bartosiewicz, Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Paulina Przybysz, Iza Połońska, Margaret, jak również z zespołami Blue Cafe, The Boogie Town, Soyka & Grott Orkiestra oraz szeregiem innych artystów.
Poza udziałem w nagraniach albumów innych wykonawców, ma również na koncie solowy krążek Grottmusic. Wśród wielu projektów, w które jest on muzycznie zaangażowany współtworzy rodzinną Grott Orkiestrę gdzie jest aranżerem, kierownikiem muzycznym i dyrygentem zarazem.
Od wielu lat jest endorserem gitar basowych firmy Yamaha jak i sprzętu basowego firmy Ampeg, dzięki czemu miał okazję wspołpracować ze znakomitymi muzykami jak : Nathan East, Billy Sheehan (Mr.Big), Tommy Aldridge (Ozzy Osbourne/Whitesnake), Derrick Mckenzie (Jamiroguai).
Igor Falecki
Perkusja

Igor Falecki
Perkusja
Polski perkusista, wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów i producent.
Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Gdańska,
Marszałka Województwa Pomorskiego. Student Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na
Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył międzynarodowe
uznanie dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom gry na perkusji.
Od 2006 roku Igor występuje zarówno w Polsce jak i innych krajach: w Stanach
Zjednoczonych, Hong Kongu, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Węgrzech i Danii.
Współpracował z takimi artystami jak Radzimir Dębski (JIMEK), Bocante, Pharoahe Monch,
Federico Malaman, Emanuel Sejourne, Melvin Taylor, Julie Hill, Anders Astrand i Michał
Urbaniak.
Od 2006 do 2009 roku otrzymywał tytuł Perkusisty Roku w kategorii Nowa Nadzieja,
przyznawany przez czytelników magazynu Top Drummer. W 2009 roku otrzymał nagrodę
Menschen 2009 (Człowiek Roku) w niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. W 2014 roku został
uznany przez magazyn Perkusista jako jeden z 30 najbardziej wpływowych polskich
perkusistów, a Gazeta Wyborcza umieściła go wśród 20 najbardziej wpływowych
nastolatków w Polsce w 2014 roku. W 2017 roku został najmłodszym perkusistą wśród 101
polskich perkusistów wszech czasów, według magazynu Perkusista.
Igor występował na wielu festiwalach muzycznych: Solidarity of Art Jimek+ (PL),
Wikidrummers Festival (F), Dresden Drum & Bass Festival (DE), Silesia Drum Festival, Old
Jazz Meeting Złota Tarka, Drum Summit (LV), BUBENICKÝ FESTIVAL VYSOKÉ MÝTO
(CZ), Carnival Festival w Budapeszcie (H), Kalevala Spirit Festival i Festiwal Polskich
Filmów Fabularnych w Chicago (USA).
Talent Igora jako muzyka został doceniony w prestiżowych publikacjach, takich jak: The
Oxford Handbook of Music Education i podręcznik do języka angielskiego wydany przez
National Geographic & Heinle Cengage Learning & Nowa Era.
Na stałe współpracuje z Radzimirem Dębskim (JIMEK).
W 2021 roku utworzył swój nowy projekt o nazwie "IF Igor Falecki", w którym tworzy
muzykę w klimacie indie pop/rock alternatywny. Igor odgrywa wiele ról w swojej produkcji
muzycznej, grając i nagrywając wszystkie instrumenty, zajmując się procesem miksowania i
pisząc teksty do swoich piosenek.
Obecnie pracuje nad płytą z autorskim materiałem.
W 2023 roku razem ze swoim zespołem IF Igor Falecki grali na takich wydarzeniach jak:
Sea You Music Showcase, Męskie Granie, Grand Lubicz Festiwal Światła oraz Light Move
Festival.
Małgorzata Oleszczuk
Wokal Junior

Małgorzata Oleszczuk
Wokal Junior
Grupy warsztatowe
III edycja Konkursu Muzycznego
Termin: 25 lipca 2024 r.
Miejsce: Łazienki Lubawskie
Skład Jury:
– Jacek Królik – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, edukator, zawiadowca artystyczny Soundela Festival,
– Tomasz Kałwak – pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny i pedagog,
– Maciej Warda – dziennikarz (TopGuitar, Muzyk, TopDrummer),
– Sylwia Lewicka – wokalistka, Organizator Soundela Festival 2024.
Do konkursu zgłosiło się prawie 128 zespołów i solistów.
W finale znalazła się szóstka wykonawców:
– Ciepło
– Haasta
– MISSCORE
– Potato Stonks
– Przedwieczór
– Trackstone
Wyniki konkursu:
I miejsce – Misscore
II miejsce – Ciepło
III miejsce – Haasta
Nagrody indywidulane:
– Ola Ciecierska – gitara (Haasta)
– Hubert Polański – klawisze (Potato Stonks)
